PLAN ZAJĘĆ

W GRUPACH DZIECI 3.4,5, 6 – LETNICH

W RAMACH PRACY ZDALNEJ

W DNIACH 01-05.06.2020

W podanym tygodniu rozszerzamy słownictwo związane z zawodami, miejscami w mieście, miejscami, do których można pojechać na wycieczkę o kolejne miejsca w mieście oraz środki transportu (aplikacja Bebop).

W grupach rozpoczynających naukę (grupy I, II, III, IV, V, VI, VII) rozszerzamy słownictwo z Rozdziału 8 My town (doctor, firefighter, police officer, teacher)  o miejsca w mieście (fire station, hospital, police station, school) w aplikacji Bebop 1, w grupach kontynuujących naukę drugi rok (grupy VIII, IX, X) rozszerzamy słownictwo z Rozdziału 8 Places in town (fair, museum, park, zoo) o kolejne miejsca w mieście (theatre, cinema, toy shop) w aplikacji Bebop 2 oraz w grupie kontynuującej naukę trzeci rok (grupa XI) rozszerzamy słownictwo z Rozdziału 8 Going on a trip (beach, jungle, lake, mountains) o środki transportu (bike, boat, bus, helicopter, plane) w aplikacji Bebop 3.

Metody i formy:

·       komunikacja poprzez pocztę elektroniczną

·       kontakt telefoniczny z nauczycielem

·       wykorzystanie strony internetowej i aplikacji multimedialnej Bebop kompatybilnej z podręcznikiem uczniów i programem nauczania

Dyżur konsultacyjny pod nr telefonu 730 355 909 w dniach: poniedziałek 9.00 -12.00 oraz środa 15.00-18.00.

01 czerwca 2020 Jerzy Flisikowski